Boisz się włamania? Jest sposób na złodziei!

Polacy biorą urlopy i wyjeżdżają na wakacje, tymczasem „do pracy” ruszają złodzieje. I to na potęgę! Z policyjnych statystyk wynika, że co 5 minut włamują się do czyjegoś mieszkania albo domu, ogałacając ze wszystkiego, co wpadnie im w ręce. Nie warto ryzykować, przecież można się poczuć bezpiecznie. Najlepiej wykupić polisę na mieszkanie lub dom oferowaną przez firmę ubezpieczeniową LINK4.

Klasyczne zamki w drzwiach zawodowi włamywacze potrafią sforsować w minutę. Ale to nie oznacza, że jesteś bezsilny wobec tego, co może ci się przytrafić. Wręcz przeciwnie - trzeba działać przezornie i ubezpieczyć swój dobytek, po to, by wyjeżdżając na urlop, cieszyć się odpoczynkiem, a nie martwić, co dzieje się z domem.

Ubezpieczenie LINK4 obejmuje nie tylko dom czy mieszkanie, ale także piwnice, schowki, strychy oraz garaże znajdujące się na posesji. Zawierając polisę, chronisz wszystko, co się w domu czy mieszkaniu znajduje: sprzęt RTV i AGD, biżuterię, sprzęt fotograficzny, ubrania, meble, dywany, a także przedmioty wartościowe. Dzięki ubezpieczeniu w LINK4 możesz też naprawić to, co najczęściej w czasie włamania niszczą złodzieje, a więc drzwi, okna, a nawet szyby i lustra w meblach.

LINK4 ubezpiecza domy i mieszkania nie tylko od kradzieży z włamaniem i od rabunku, ale także od ponad dwudziestu losowych zdarzeń, jak pożar, zalanie, uderzenie pioruna, silny wiatr, grad, nawalny deszcz, obsunięcie ziemi, a nawet upadek drzewa lub masztu. Warto o tym pamiętać!

Marek Baran z LINK4:

"Zadbamy o twój dom".

Urlop powinien być beztroskim czasem, odpoczynkiem od pracy i nerwów. Właśnie to gwarantuje polisa LINK4. Jeśli wystąpi zdarzenie określone w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia, pomożemy ci usunąć szkody z nim związane.


Tekst został dostarczony przez LINK4.

Najlepsze tematy

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje