Cheryl Cole w seksownej sesji

Nowy rok przywitał nas wysypem kalendarzy sygnowanych przez gwiazdy wszelkiego rodzaju. Cheryl Cole również pojawiła się na stronach kalendarza. Z tym, że w jej wypadku to już prawie tradycja...

To już kolejne takie wydawnictwo z udziałem seksownej wokalistki, która od kilku ładnych lat oferuje swoim fanom pamiątkowe kalendarze. Wcześniej jeszcze jako członkini grupy Girls Aloud, później już w werji "solo".

Cheryl Cole pojawiła się w świecie mediów w 2002 roku, kiedy pojawiła się w reality show Popstars: The Rivals nadawanym na kanale ITV. Jako nagrodę za udział w programie otrzymała miejsce w zespole Girls Aloud i od tamtego czasu wydała 20 singli, które znalazły w pierwszej dziesiątce listy przebojów w Wielkiej Brytanii, a sześć albumów osiągnęło status platynowych.

Reklama

W 2009 roku zaczęła karierę solową i od tego czasu zgarnia wszelkie możliwe nagrody przemysłu muzycznego w Wielkiej Brytanii. A do tego została szanowaną, a co ważniejsze - rozchwytywaną fotomodelką.

Dla przeciętnego faceta bardziej jest znana jako była żona Ashleya Cola, gwiazdy Arsenalu, Chelsea i reprezentacji Anglii. Małżeństwo rozpadło się po doniesieniach brukowców dotyczących kolejnych zdrad, jakich miał się dopuścić piłkarz.

Przez dwa lata media w Europie żyły romansami państwa Cole i załamującą się karierą Ashleya. A Cheryl w tym czasie zyskiwała na popularności. Została jurorką w programie X Factor, a magazyn FHM uznał ją za najseksowniejszą kobietę świata w latach 2009 i 2010.

No ale dość już gadania. Obejrzyjcie zdjęcia i zobaczcie, co stracił niewierny Ashley, zdradzając tak piękną kobietę...

Dowiedz się więcej na temat: Cheryl Cole | Ashley Cole | Anglia | kalendarz | kalendarz 2013 | dziewczyny

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje