I z małym penisem możesz być doskonałym kochankiem

Masz małego penisa? Jeśli włożysz trochę wysiłków, twoja partnerka z rozkoszy nie zwróci na to uwagi. Jak to zrobić? Sprawdź koniecznie!

Jedna z największych męskich obaw jest ukryta w samym wnętrzu ich największej dumy - w penisie. Wielu mężczyzn nieustannie zadaje sobie pytanie, czy ich członek naprawdę jest wystarczająco duży. Wielu z nich, chce czy nie, musi przyznać, że marzy o większym sprzęcie. Niewiele osób natomiast zdaje sobie sprawę z tego, że umiejętności doskonałego kochanka, dające mu pewność siebie i zdolność doprowadzenia partnerki na wyżyny rozkoszy, zależą nie tyle od wielkości prącia, co od uwrażliwienia uwagi na potrzeby partnerki. Ważne jest zatem uznanie jej łóżkowych pragnień i spełnianie jej seksualnych marzeń.

Reklama

I z małym penisem możesz być najlepszym kochankiem

Mężczyzna z małym penisem musi wiedzieć, że istnieje coś więcej niż tylko penetracja podczas stosunku seksualnego. Seks jest odkrywaniem przyjemności cielesnych na różne możliwe sposoby. Wszystkie działanie nie powinny obejmować jedynie narządów płciowych, ale całe kobiece ciało. Pamiętaj zatem: najpiękniejsze i najsłodsze seksualnie przyjemności stają się naszymi, jeśli tylko skupimy się na każdej części ciała z osobna!

Często podkreśla się, że to orgazm jest tym najważniejszym celem podczas seksu i tylko on się tak naprawdę liczy. Seks nie powinien być traktowany wyłącznie, jako kilka sekund szczęścia. Seks jest pożądaniem, miłością, radością, komunikacją, odkrywaniem nieznanego, emocjami, zabawą i figlarnymi pieszczotami. Orgazm jest tylko wisienką na szczycie tortu!

One potrzebują dużo więcej niż tylko penetracji

Może przekona cię informacja, że wiele kobiet zwyczajnie nie ma orgazmu podczas samej penetracji. Jeśli nadal masz wątpliwości, spróbuj jednej z technik, które przynoszą wiele satysfakcji i bardziej intensywne orgazmy: skoncentruj się na stymulacji oralnej i masażu narządów płciowych twojej partnerki. Mając nawet najmniejszego penisa, językiem jesteś w stanie zdziałać cuda.

Jedną z najbardziej zdumiewających metod stymulacji kobiety jest ocieranie się członkiem o łechtaczkę i jej okolice główką penisa. Wrażenie jest zupełnie inne niż gdybyś to zrobił palcem czy językiem. Podczas zabawy w ocieranie się o intymne części twojej partnerki pomóc ci może zastosowanie lubrykantu, a dla jeszcze większej przyjemności możesz użyć smakowego, który na końcu możesz zlizać. Możesz nam wierzyć, twoja kochanka stopniowo doprowadzana do orgazmu będzie wzdychać ze szczęścia.

Te pozycje umożliwiają ci głębszą penetrację

Dla mężczyzn, którzy wyposażeni są w mniejszego penisa pomocne zdają się być niektóre pozycje umożliwiające głębszą penetrację. Jakie to są? Pozycja od tyłu, pozycja na jeźdźca, misjonarska, podczas których kobiece nogi spoczywają na twoich barkach. Energia i czas zmarnowany na myślenie o rozmiarach twojego penisa zastąp skupieniem się na działaniu i przygotowywaniu do wprowadzenia swojej kobiety w niezapomnianą rozkosz.

Tłum. MT

Dowiedz się więcej na temat: seks | przyjemności

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje