Mój mąż chce seksu z kolegami!

Mój mąż jest biseksualny. Nawet to zaakceptowałam. Ostatnio jednak miarka się przebrała. Tomek zaproponował mi, by włączyć do naszego seksu jego dwóch kolegów z pracy - pisze, w liście do Redakcji, zrozpaczona Aniela.

- Jestem mężatką od 6 lat. Tworzymy szczęśliwy związek. Przynajmniej tak mi się wydawało - do momentu, kiedy odkryłam, że mój mąż lubi mężczyzn i to w taki sam sposób, jak kobiety - pisze w liście do Redakcji 35-letnia Aniela.

Reklama

Zaakceptowała skłonności męża

- Przez wiele miesięcy przekonywał mnie, że to w żaden sposób nie wpłynie na nasz związek, jeśli tylko pozwolę mu raz na jakiś czas uprawiać seks z mężczyznami. Dużo ode mnie oczekuje, prawda? - zastanawia się użytkowniczka INTERIA.PL. - Tych kilka miesięcy zastanawiałam się, czy jakoś się w tym odnajdę, czy będę potrafiła żyć ze świadomością, że jest ktoś inny oprócz mnie, że jest... inny mężczyzna. Jednak udało mi się zaakceptować ten stan rzeczy, pewnie dlatego, że mąż zmieniał często partnerów i nie angażował się uczuciowo w relacje z nimi - dodaje internautka.

Nakłania ją do seksu ze swoimi kolegami

- Nawet zaczęło mi się to podobać, bo zostałam zwolniona z uprawiania seksu z Tomkiem w momentach, kiedy nie miałam na to ochoty, a on nie chodził przy tym sfrustrowany - przyznaje.

- Ostatnio jednak miarka się przebrała. Tomek zaproponował mi, by włączyć do naszego seksu jego dwóch kolegów z pracy. Przekonywał mnie, że przecież oni są przystojni, są świetni "w te klocki" i, że mają "sprzęt" odpowiadających mi rozmiarów. To już przesada! - pisze zrozpaczona Aniela. Mój związek wisi na włosku. Nie wiem, co mam robić. Proszę, pomóżcie mi, doradźcie coś!

Masz problem? Szukasz porady? Napisz do nas!

Dowiedz się więcej na temat: koledzy

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje