Spałem z jej matką, co dalej?

- Alina ma 43 lat i bardzo ponętne ciało. Żaden normalny facet nie zrezygnowałby z okazji, by się z nią przespać. Ja nie odpuściłem. Problem w tym, że Alina jest matką mojej dziewczyny...

- Poniosło nas - wyznaje Krzysiek, stały użytkownik serwisu Facet. - Zaczęło się od tego, że z dnia na dzień straciłem robotę. Byłem sfrustrowany, przybity i - co gorsza - nie było przy mnie mojej dziewczyny. Kaśka, kilka dni wcześniej, pojechała do ojca, który po rozwodzie z Aliną zamieszkał na stałe za granicą.

Reklama

- Zły na cały świat i okropnie samotny, poszedłem odwiedzić Alinę. Zjedliśmy obiad, zaczęliśmy gadać o wszystkim i o niczym. Byłem zdenerwowany, przez cały czas bujałem nóżką, jakby mi ktoś przyczepił do stopy sprężynę. "Ale jesteś spięty. Mogę ci jakoś pomóc?" - zapytała. Odburknąłem od niechcenia, że Kaśka na pewno by wiedziała - oczywiście mając na myśli odprężający seks. Alina też musiała tak to odebrać...

- Alina mi się podobała - przyznaje Krzysiek. - Od pierwszej chwili, gdy ją poznałem. Ale nie fantazjowałem o seksie z nią. Bardziej rajcowała mnie świadomość, że Kaśka będzie za 20 lat taką samą superlaską. Aż do tej niedzieli... Seks z Aliną był spełnieniem młodzieńczych fantazji o upojnej nocy z dojrzałą kobietą. Ale gdy uniesienie minęło, przyszło zakłopotanie. Rozstaliśmy się w milczeniu, zawstydzeni.

- Minął tydzień - relacjonuje Krzysiek. - W tym czasie nie widziałem się z Aliną. A pojutrze wraca Kaśka. Mam ogromnego kaca, i wiem, że nie przejdzie mi, dopóki nie opowiem o wszystkim dziewczynie. Ale czy powinienem? - pyta Internauta.

Dowiedz się więcej na temat: facet | dziewczyny

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje