Black Insomnia - kawa tak mocna, że zapomnisz czym jest sen

Black Insomnia to według badań najmocniejsza kawa na świecie /materiały prasowe

Wystarczy jedna filiżanka. Black Insomnia zawiera tyle kofeiny, że twój organizm sam zacznie bronić się przed zaśnięciem.

Reklama

Black Insomnia z Republiki Południowej Afryki, która zawiera aż 17,5 grama kofeiny na kilogram kawy. Dla porównania: najmocniejsze "małe czarne" serwowane w kawiarniach są przynajmniej trzy razy słabsze.

Producent tej "siekiery" twierdzi, że jego produkt mógłby być jeszcze mocniejszy, ale mogłoby to odbić się negatywnie na zdrowiu klientów. Moc "wybudzania" Black Insomnia i tak jest większa od wcześniejszej rekordzistki, kawy Death Wish (Życzenie śmierci), o której mogliście już przeczytać na naszych łamach.

Ekstremalnie wysokie stężenie kofeiny potwierdziły niezależne badania wykonane w Szwajcarii. Ich wyniki sugerują, że Black Insomnia jest czymś "na granicy narkotyku".

Reklama

Trzeba mieć to na uwadze, kiedy to myśli się o jej spróbowaniu. Jest to możliwe po zamówieniu jej przez internet. Kilogram tej zabójczej kawy kosztuje w przeliczeniu 160 złotych. Pamiętajcie, że robicie to na własną odpowiedzialność!

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje