Gdzie są goli faceci?

Zewsząd otaczają na zdjęcia nagich kobiet, a gdzie są goli faceci?

Nagość przestała być tematem tabu. To tylko półprawda. Rozebrany męzczyzna to nadal temat zakazany. Odsłonięte biusty i damskie pośladki atakują nas na każdym kroku - z gazet, telewizji i bilboardów. Ale odważnych którzy pokazywaliby odsłonięte męskie ciała, jakoś brakuje. Nawet strony erotyczne i pornograficzne nie są w stanie nam za wiele zaoferować, a nadzy faceci pojawiają się jedynie na stronach dla gejów.

Reklama

Przyczyny takiego stanu rzeczy są zagadką. Argumenty jakoby mężczyźni byli płcią brzydką, są wysoce nieprzekonywujące. Piękne doskonale wyrzeźbione ciała przywodzą na myśl młodych greckich bogów i moga dostarczać wrażeń estetycznych. I nie tylko...

Równie wątpliwe są przypuszczenia jakoby panie nie chciały ogladać roznegliżowanych chłopców. Kto tego nie wie, niech sprawdzi, gdzie kierują się damskie spojrzenia, gdy na plaży pojawi się ładnie zbudowany mężczyzna. Kobiety sycą oczy tym widokiem!

A może mężczyźni sa po prostu bardziej wstydliwi? Albo jest to głębsza strategia całego męskiego gatunku - owiane tajemnicą męskie ciało ma kusić bardziej?

Panowie są bardziej konserwatywni. Zobaczmy męskie stroje sportowe - długaśne spodenki do kolan i obszerne podkoszulki. Jak to się ma na przykład do strojów siatkarek plażowych? Nic dziwnego, że tak mało kobiet lubi ogladać sport. Gdyby piłkarze odsłonili trochę ciała, stadiony zaroiłyby się od kibicek.

Kij ma dwa końce. Panowie na każdym kroku oglądają odkryte biusty, wyeksponowane nogi i brzuszki. Często jest jednak tak, że popatrzeć można, ale dotknąć już nie. Może gdyby faceci pokazali troszkę ciała, mogłoby się okazać, że kobiety mają bardziej gorące temperamenty niż ktokolwiek może przypuszczać?

Iza Grelowska

Dowiedz się więcej na temat: facet

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje