Wygrał kobiecy konkurs piękności. Pomogła mu... jego dziewczyna

Anthony stwierdził, że spróbuje swoich sił w internetowym konkursie piękności /East News

Dwudziestoletni Anthony Nagorny dokonał niesamowitej transformacji. Mężczyzna przebrał się za kobietę tak dobrze, że... wygrał konkurs piękności!

Reklama

Do tej niecodziennej sytuacji doszło w dalekowschodnim rosyjskim mieście Jużnosachalińsk. Jedna z firm zajmujących się produkcją bielizny zorganizowała konkurs, w którym zadaniem biorących w nich udział uczestniczek było przysłanie jak najlepszych zdjęć w bieliźnie. Anthony wraz ze swoją dziewczyną wpadł na pomysł, że przy pomocy makijażu oraz zawartości jej garderoby również stanie w szranki z prawdziwymi pięknościami.

Para wzięła się do pracy, której to efekty możecie podziwiać na poniższych, konkursowych zdjęciach.

Anthony - biorący udział w konkursie pod pseudonimem "Ms. Avocado" - zajął pierwsze miejsce. Niestety, kiedy sędziowie zorientowali się, że nagroda ma zostać wręczona mężczyźnie zmienili swój werdykt.

- Ten chłopak naprawdę wyglądał jak dziewczyna. Nie było ograniczeń, kto może przysłać nam zdjęcia, więc i on postanowił spróbować swoich sił - powiedziała przedstawicielka rosyjskiego producenta bielizny.

Główną nagrodą w plebiscycie była profesjonalna sesja fotograficzna, jednakże sądząc po jakości prac nadesłanych przez Anthony'ego, wcale nie jest mu ona potrzebna.

Bohater małego skandalu nie zabiera już głosu w sprawie konkursu, ale jego fotografie zaczęły krążyć po sieci stając się prawdziwą sensacją. W internecie pojawia się sporo komentarzy od osób uważających, że chłopak powinien zaskarżyć organizatorów. Nie brakuje też takich, których autorzy nie zostawiają na żartownisiu suchej nitki.

A jakie jest wasze zdanie?

Reklama

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje