i.Con - pierwsza na świecie inteligentna prezerwatywa

i.Con sprawdzi, czy faktycznie jesteś dobry w łóżku /materiały prasowe

Chciałbyś wiedzieć, ile kalorii spalasz w trakcie seksu i jak była prędkość twoich ruchów? To tylko niektóre z danych zbieranych przez prezerwatywę i.Con.

Reklama

Nazywanie brytyjskiego produktu kondomem jest jednak nadużyciem - i.Con to pierścień zakładany na zwykłą prezerwatywę, który działa na podobnej zasadzie, co monitory aktywności używane m.in. przez biegaczy. Gadżet ten potrafi określić nie tylko to, jak często uprawiamy seks i ile średnio trwa stosunek. Zbiera on jeszcze bardziej intrygujące dane pokroju wspomnianej już ilości spalanych kalorii, obwodu i temperatury członka, ilości i szybkości pchnięć, a nawet wypróbowanych pozycji.

Po łóżkowych igraszkach informacje o naszych wynikach zostaną przesłane do specjalnej aplikacji (na tę chwilę zapowiedziano tylko wersję na system iOS) poprzez Bluetooth. Twórcy i.Con zapowiadają, że całość będzie dziecinnie prosta w użyciu, a samo urządzenie dopasuje się do kształtu każdego przyrodzenia.

"Prezerwatywa" i.Con pojawi się w sprzedaży jeszcze w tym roku w cenie niecałych 60 funtów (około 300 złotych). Dla tych, którzy szukają potwierdzenia swojej łóżkowej sprawności w liczbach nie będzie to ogromny wydatek. Zwłaszcza że uzyskane wyniki bezproblemowo umieści się także w serwisach społecznościowych...

Dowiedz się więcej na temat: i.Con | inteligentna prezerwatywa

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje