Kiedy ludzie najczęściej uprawiają seks?

Którego dnia najczęściej lądujecie w łózku? /©123RF/PICSEL

Wiecie jakiego dnia ludzie najczęściej uprawiają seks? Chyba nie będziecie zdziwieni.

Reklama

Ostatnie miejsce zajął wtorek z dwunastoprocentowym poparciem. Naukowcy tłumaczą to podobnie, jak z tym, że to wtorek wygrywa plebiscyty na najgorszy dzień tygodnia.

Sprawa jest prosta: w poniedziałek żyjemy jeszcze weekendem i mamy weekendową energię oraz żyjemy imprezami, które zaliczyliśmy. We wtorek dochodzi do nas, że już faktycznie pracujemy i przed nami jeszcze kilka kolejnych dni w pracy.

Reklama

Dwa kolejne miejsca zajęło czwartek i poniedziałek. Oba dostały po 13 procent wszystkich głosów.

O dziwo miejsce tuż za podium zajęła środa. W samym środku tygodnia seks uprawia aż 14 procent badanych. Jak mówią naukowcy to jeden z najlepszych dni, ponieważ wówczas już czujemy zbliżający się weekend.

Na drugim miejscu z wynikiem 22 procent uplasowała się niedziela. Wynika z tego że dzień święty święci co piąty mieszkaniec Stanów Zjednoczonych. Mniej więcej tyle samo osób nie czeka jednak do weekendu i zaczyna łóżkowe manewry już w piątkowy wieczór.

Łatwo można było się domyślić, że najczęściej lądujemy w łóżku w weekendy. Najczęściej po suto zakrapianych alkoholem imprezach. Dlatego sobota z wynikiem ponad 30 procent zajęła pierwsze miejsce.

W sumie nie może to dziwić ponieważ właśnie weekend jest przeznaczony na odpoczynek i ludzie wówczas mają więcej czasu na zajęcie się swoimi przyjemnościami.

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje